Ochrona Osób i Mienia.

Świadczymy profesjonalne usługi zabezpieczenia imprez masowych

Ochrona imprez masowych zapewnia zintegrowane podejście do zarządzania bezpieczeństwem. Podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny do zabezpieczenia każdej tego rodzaju imprezy. Z równie dużym zaangażowaniem i troską podchodzimy do ochrony mniejszych imprez wśród, których są między innymi imprezy firmowe, targi. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy!

Usługi Detektywistyczne.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie, profesjonalizm i dyskrecje. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Posiadamy  szerokie spektrum działania związane z gromadzeniem i przetwarzaniem wszelkiego rodzaju danych, służących w przyszłości do dalszego obrotu prawnego.Dostarczymy Państwu udokumentowanych informacji, dowodów,  wyjaśnimy i doprowadzimy do końca  każdą rozpoczętą sprawę.

 

 

Dojazd do klienta oraz wykonanie kosztorysu materiałowo cenowego           GRATIS !!!

Systemy Alarmowe

Instalacje alarmowe wykonujemy w każdym obiekcie, począwszy od mieszkań a skończywszy na wielkich halach i magazynach. Oferta obejmuje lokalizacje wewnętrzne jak i zewnętrzne, a bogaty asorytment urządzeń pozwala dopasować się do każdego Klienta.

Systemy CCTV

Montujemy złożone systemy CCTV, które pozwalają na aktywny monitoring wnetrz, placów i parkingów. Tą formą zabezpieczenia często zainteresowane są sklepy, czy firmy pełniące funkcje nadzorcze.

Systemy Przeciw Pożarowe

Zajmujemy się kompleksowym montażem i obsługą urządzeń przeciwpożarowych. 

Sieci Internetowe

Mamy bogatą wiedzę na temat sieci internetowych. Prowadzimy montaże urządzeń sieciowych wraz z pełnym okablowaniem. Staramy się również doradzać w kwestiach oprogramowania oraz bezpieczeństwa w sieci. Instalacje wykonujemy jak najdokładniej, a w obiektach mieszkalnych dbamy o dyskretne umiejscowienie osprzętu.

Centrale Telefoniczne

Inteligentne Budynki

 

  • img01.png
  • MR300RL.png
  • RK200DT.png
  • RP128KP-CZARNY.png
  • wisdom.png
  • zestaw.png

DRAGO SERVICE

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel: (+48) 791 355 155
ul.Wierzbowa 44
42-400 Zawiercie